Wywiad z Nitrous Oxide!

Euforia Festivals już za 9 dni! Dzięki uprzejmości agencji Euforia, prezentujemy Wam wywiad z jedną gwiazd tego festiwalu: Nitrous Oxide

1. Witaj. Jak zdrowie? Opowiedz, co dzieję się u Ciebie w ostatnim  czasie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym?

W moim życiu ostatnio sporo się dzieje. Rodzina już niebawem się powiększy i wszystko staje na głowie. Oprócz tego dużo pracy w studiu. Od początku roku ukazało się 6 moich nowych wydawnictw a kolejne są w drodze. Przygotowuję również szkolenie z produkcji muzyki trance z którym chciałbym wystartować jeszcze w tym roku. Głowa wciąż pełna kolejnych pomysłów i koncepcji. Czasami żałuję, że doba nie trwa dłużej.

2. Pamiętasz swój ostatni set na imprezie spod szyldu Euforia Festivals? Nałożyło się to z Twoimi urodzinami. Tort smakował?

Było niesamowicie. Nie zapomnę tej imprezy do końca życia. Cała Hala Arena śpiewająca sto lat - coś niesamowitego. Jestem Wam dozgonnie wdzięczny za to przeżycie. Oczywiście tort był wyśmienity.

3. Gdybyś miał wymienić Twoich ulubionych producentów Trance, kto by to był?

To bardzo trudne pytanie, ponieważ na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat było ich pewnie kilkudziesięciu a wraz z biegiem czasu zmieniała się muzyka, którą tworzyli. Wielkim autorytetem zawsze byli i będą dla mnie Above & Beyond. Może dlatego, że znam ich osobiście i bardzo mi pomogli przy tworzeniu albumu "Dreamcatcher".

4. Zagrałeś na wielu wspaniałych imprezach. Czy jest  festiwal/klub/impreza, na której zagranie stawiasz sobie za cel/marzenie do spełnienia?

Jak do tej pory nigdy nie byłem na Ibizie. Chciałbym tam w końcu polecieć i zagrać kilkugodzinnego seta w jednym z tamtejszych klubów. Mam nadzieję, że to marzenie się spełni.

5. Opowiedz nam proszę o planach producenckich na najbliższe miesiące.

Czekam z niecierpliwością na mój kolejny singiel w Anjunabeats. Niebawem ukaże się również utwór z pięknym, żeńskim wokalem w labelu Amsterdam Trance a także zainspirowany psy-trance kawałek we współpracy z 2sherem w jego wytwórni PhatBull.

6. Do Euforia Festival pozostało już niewiele czasu. Cieszysz się na spotkanie z Above & Beyond, bo jak wiadomo, znacie się dobrze, wiele rzeczy wydałeś w ich wytwórni? Czy obok AB jest w lineup'ie ktoś, kogo zamierzasz posłuchać z uwagą?

Oczywiście! Chłopaki są mocno rozchwytywani i ciężko ich ostatnio złapać. Nie mogę się doczekać tego spotkania. Z chęcią posłucham też seta Gabriel & Dresden.

7. Wiemy, że na Boszkowo szykujesz coś specjalnego. Uchyl rąbka tajemnicy.

Chciałbym żeby mój set był czymś wyjątkowym tej nocy, dlatego chcę zaprezentować w nim moc klasyków z wytwórni Anjunabeats. Będzie to ukłon z mojej strony dla Above & Beyond oraz wszystkich ludzi, którzy mnie wspierali przez 18 lat kariery.

Dziękujemy za poświęcony czas i do zobaczenia w Boszkowie!

Dzięki. Widzimy się już niebawem