Tuż po wydaniu pierwszego albumu Above&Beyond „Tri-state” w 2006 r., Tomasz Kruszelnicki i Mateusz Chajewski, postanowili stworzyć stronę internetową brytyjskiej grupy, w polskiej wersji językowej. Tym samym chcieli dotrzeć do wszystkich polskich fanów i dzielić się z nimi wydarzeniami i informacjami związanymi z A&B.

Od samego początku, Tomasz i Mateusz, mogli liczyć na wsparcie trio z Above&Beyond, co tylko motywowało do dalszej pracy. Wkrótce strona aboveandbeyond.pl zyskała miano oficjalnej polskiej strony grupy.

Budowa strony i jej struktura przechodziły wiele wzlotów i upadków, miała też kilka różnych wersji. W lutym 2018 r. nastąpiła metamorfoza do motywu, z którego można obecnie korzystać. Strona aboveandbeyond.pl od początku robiona jest z pasji do muzyki, a przede wszystkim z ogromnego szacunku do grupy Above&Beyond. W tym roku dołączyła do nas także Magdalena May, która odpowiada za korektę treści publikowanych na stronie.

Finalnie strona wygląda tak, jak wyobrażali ją sobie autorzy: na miano jakości grupy A&B!

Na Facebook powstało również forum dyskusyjne „Anjunafamily Poland”, na którym fani z całej Polski mogą się jednoczyć, prowadzić dyskusję i wymieniać doświadczeniami związanymi z Above&Beyond, a także należącej do nich wytwórni Anjunabeats.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy oficjalnie reprezentować grupę Above&Beyond na terenie Polski!

Założyciele strony - Tomasz i Mateusz, a także obecna pomoc przy treści - Magdalena, to fani, którzy nigdy nie przestaną wierzyć w twórczość Above&Beyond! Wspólnie uważają, że nie ma nic poza i powyżej możliwości brytyjskiej grupy. Nigdy też nie przestaną promować ich twórczości na polskim rynku!

Wszelkie pytania i informacje na temat trasy koncertowej Above&Beyond, współpracy z Anjunabeats Polska lub stroną www, prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie członków grupy AnjunaFamily Poland na Euforię Festivals 2018, ABGT282:

Wzmianka o stronie aboveandbeyond.pl podczas audycji Trance Around The World 137:
Specjalna dedykacja dla Polskich fanów: