Premiera płyty "Flow State"

19/07/2019r.

Flow State" to 49-minutowa, panoramiczna podróż po ambientowych kompozycjach i ciepłych, neoklasycystycznych krajobrazach dźwiękowych, które oferują chwile medytacyjnego spokoju w tych ruchliwych i często przytłaczających czasach. 'Flow State' jest kulminacją podróży, która rozpoczęła się na Burning Man w 2014 roku.
"Nasza muzyka zawsze polegała na nawiązywaniu kontaktów, zrozumieniu i zaakceptowaniu naszych emocji. Po tych niesamowitych zestawach jogi zdaliśmy sobie sprawę, że jest większe miejsce dla tej bardziej refleksyjnej muzyki w naszym małym wszechświecie", wyjaśnia s Paavo Siljamaki. "W ramach projektu Flow State chcemy pomóc zwrócić na siebie uwagę ludzi i skupić się na tym, by pomóc im odnaleźć lepszą sprawność psychiczną i ogólne szczęście w życiu", dodaje Paavo. "Dzięki zwiększonej świadomości, większej obecności, można osiągnąć stan przepływu: kreatywny i wolny stan umysłu, w którym czas, strach i stres rozpraszają się".
Dla długoletnich fanów Above & Beyond, ten nowy album nie będzie zaskoczeniem; spokojniejsze chwile zawsze były niezbędnymi składnikami ich elektronicznych albumów. Oprócz 14 nowych kompozycji, 3 z klasycznych ambientowych utworów zespołu zostały zremasterowane na potrzeby 'Flow State', w tym kultowy 'Sun In Your Eyes', utwór, któremu obecnie nadano nowy wymiar.