Group Therapy 350 w Pradze!

01/03/2019r.

ŚWIĘTOWANIE 350. ODCINKA ABOVE & BEYOND GROUP THERAPY ODBĘDZIE SIE 11 PAŹDZIERNIKA W O2 ARENA W PRADZE.

 

Bangalor, Londyn, Nowy Jork, Sydney, Amsterdam, Hongkong, teraz czas na Pragę.

W piątek 11 października Jono, Tony i Paavo zapiszą się w historii wydarzeń stolicy Czech, oferując wszystko, co najlepsze od Anjunabeats i Anjunadeep.

Above & Beyond przyciągają na swoje coroczne jubileuszowe edycje Group Therapy fanów z ponad 50 krajów, obiecując im wyjątkową i niezapomnianą podróż do świata muzyki tanecznej, którą spędzą wśród osób czujących ze sobą więź, w jednym z najbardziej emocjonujących miejsc koncertowych w Europie, czyli w hali O2 Arena w Pradze.

Na oficjalnym zwiastunie można zobaczyć, jak wstążki Group Therapy oplatają się wzdłuż rzeki Vltava oraz przez wiele znanych praskich zabytków.

Na ABGT350.live znajduje się więcej informacji na temat wydarzenia Group Therapy 350. Bilety będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku 11 marca 2019 roku od godziny 11:00.

Pierwszy raz w historii na Group Therapy będą także dostępne pakiety VIP oraz w opcji rozszerzonej.

Above & Beyond rozpoczęli 2019 rok w wielkim stylu. Drugi raz zostali nominowani do nagrody Grammy oraz zaskoczyli fanów swoim nowym singlem będącym wynikiem współpracy z Arminem Van Buurenem, a „Common Ground Companion EP” wydane do albumu „Common Ground” zadebiutowało na 3. miejscu oficjalnej listy przebojów Billboard 2018.

W zwiastunie wydarzenia wykorzystano nowy utwór A&B „There’s Only You” z wokalem ich długoletniej przyjaciółki Zoë Johnston. Oficjalna premiera singla zaplanowana jest przez Anjunabeats na 29 marca 2019 roku.