Above & Beyond w Warszawie!

18/10/2018r.

Wszelkie informacje organizacyjne związane z koncertem Above & Beyond w klubie Progresja w Warszawie, który odbędzie się 28 października 2018 roku, znajdziecie pod TYM adresem.

17/09/2018r.

Prezentujemy oficjalny klip promujący październikowy występ Above & Beyond w Warszawskim klubie Progresja!

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową: www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

 

Update 26/07/2018r.

Paavo Siljamäki oraz Tony McGuinness z Above & Beyondodpowiedzieli na pytania polskich fanów! Czym nas zaskoczą podczas europejskiej trasy? Jakie są najlepsze utwory z płyty Common Ground? Kto uwielbia pływać w zamarzniętych jeziorach? Jakie mają wspomnienia z Polską?

Oto wywiad specjalnie dla Prestige MJM

Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w warszawskim klubie Progresja. Bilety do nabycia na bilety.imprezyprestige.com


Update 13/07/2018r.

Znamy gościa specjalnego Above & Beyond!

Mieszkający w San Francisco 24-letni DJ i producent Spencer Brown będzie gościem specjalnym koncertu Above & Beyond w warszawskiej Progresji! Wydarzenie odbędzie się 28 października. Wejściówki dostępne są na stronie bilety.imprezyprestige.com

Spencer Brown komponuje muzykę elektroniczną wybiegającą poza utarte dziś schematy. Jego twórczość to projekty daleko wychodzące w przyszłość, które przeciwstawiają się szybko zmieniającym się trendom w branży muzycznej. Sam Spencer starannie i konsekwentnie realizuje swoje świeże spojrzenie progresywnej i awangardowej przestrzeni muzycznej. Dorobek artysty to połączenie autentyczności z dostępnością, a kawałki Spencera potrafią „wkręcić się” słuchaczom na długo!

Above & Beyond odkryło Spencera Browna w 2014 roku dzięki debiutanckiemu wydaniu „Chalice EP”. Seria udanych EP-ek Browna wydanych w legendarnej wytwórni Anjunabeats doprowadziła w 2018 roku do wydania pierwszego albumu artysty „Illusion of Perfection”. Wydawnictwo to, jest jego kreatywną odpowiedzią i twórczą reakcją na współczesną erę promowania komercyjnych singli radiowych, czego Spencer zdecydowanie unika.

Pomimo tego, że artysta jest na początku swojej kariery, współpracował już z wieloma uznanymi DJ-ami, m.in.: Above & Beyond, Armin van Buuren, Pete Tonga, Hardwell, Danny Howard, Seven Lions, Garetha Emery oraz Avicii! Z tym ostatnim wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej i zagrał na największych obiektach świata, takich jak np.  Barclays Center w Nowym Jorku, TD Garden w Bostonie, czy Rogers Centre w Toronto. 

Jego rosnąca rzesza fanów i popularność otworzyła przed nim drzwi do występów na czołowych festiwalach na całym świecie, takich jak:  Tomorrowland w Belgii, EDC w Las Vegas, Electric Zoo w Nowym Jorku, Global Dance w Denver, Dreams Festival w Toronto, czy Electric Festival Helsinki i wielu innych.

Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać wyłącznie poprzez stronę: bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.


Update 26/06/2018r.

Z okazji jubileuszu 10 lecia istnienia firmy Prestige MJM już jutro od godziny 10:00 będzie można zakupić bilety na WSZYSTKIE ogłoszone do tej pory wydarzenia za jedyne 100zł! Ilość biletów jest ograniczona, a akcja potrwa do 6 lipca. Bilety dostępne pod adresem: bilety.imprezyprestige.com

Przypominamy iż organizatorem występu Above & Beyond 28 października w Warszawie jest Prestige MJM.Update 19/06/2018r.

Poznaliśmy ceny biletów na Above & Beyond w Warszawie. Sprzedaż już od 20.06 od godziny 11 na stronie bilety.imprezyprestige.com Będzie je można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com - jedyną oficjalną i autoryzowana bileterię. Cena jednego biletu wyniesie 125 zł, natomiast dla fanów kolekcjonerów przygotowano także specjalny collector's ticket, który cechuje się wyjątkową kolorową grafiką. Będzie on droższy o 20 zł. Podczas warszawskiego koncertu przed Above & Beyond wystąpi gość specjalny, który zostanie wkrótce ogłoszony. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Progresji. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM

 

18/06/2018r.

Above & Beyond w Warszawie!

Klubowa trasa koncertowa Above & Beyond rozpocznie się już tej jesieni, a  jednym z przystanków zespołu będzie warszawska Progresja. Artyści promować będą najbardziej topowy i taneczny album „Common Ground”.  Wydarzenie odbędzie się 28 października, a sprzedaż biletów wystartuje 20 czerwca, wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com.


Trio, tak jak nikt inny, potrafi porwać publiczność do wspólnej zabawy, czego najlepszym przykładem są wyprzedane największe areny w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Azji i Australii. Jednak Above & Beyond nie zwalnia tempa i po intensywnym sezonie festiwalowym, jesienią rozpocznie klubową odsłonę trasy!

Już w październiku i listopadzie tego roku miłośnicy muzyki Anjuna z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii, będą mieli okazję przeżyć z Above & Beyond niezwykły wieczór oraz doświadczyć radości życia przy muzyce tanecznej!

Common Ground to czwarty elektroniczny album Above & Beyond. Debiut albumu okazał się wielkim sukcesem, zajął bowiem trzecie miejsce w rankingu Billboard Charts. Jest to efekt  ponownego zjednoczenia Jono, Tony'ego i Paavo z ich wieloletnimi współpracownikami: Richardem Bedfordem, Zoë Johnston i Justine Suissa. Album został opisany przez Billboard jako „solidna godzina i dwie minuty ekspansywnych emocji i pięknych melodii”. Krążek zawiera między innymi utwory: „Northern Soul”, „My Own Hymn", „Tightrope” i „Cold Feet” – które są ulubionymi kawałkami wśród fanów Above & Beyond.

Sami artyści podkreślają, że „w czasach podziału muzyka Above & Beyond przypomina o znaczeniu społeczności i wspólnoty, kiedy ludzie mogą ze sobą dzielić emocje i doświadczenia na parkiecie, wspólna płaszczyzna porozumienia nie jest już tak daleko”.

Wkrótce zostanie ogłoszony również gość specjalny wydarzenia.

Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w warszawskim klubie Progresja. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 20 czerwca, od godziny 11:00 wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com