Above & Beyond presents Anjunabeats Europe, Gliwice 22-04-2022

 

„Above & Beyond to najbardziej kultowy zespół na świecie” - Q Magazine

Above & Beyond powracają do Polski! Projekt Anjunabeats Europe odbędzie się w Arenie Gliwice w piątek, 22 kwietnia. Artyści wystąpią wraz z gwiazdami wytwórni Anjunabeats, których nazwiska zostaną ogłoszone już wkrótce.

Jono, Tony i Paavo, czyli Above & Beyond, są w czołówce elektronicznej muzyki tanecznej od dwóch dekad. Założyciele kultowych wytwórni Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarze cotygodniowego programu radiowego Group Therapy, który w każdy piątek dociera do milionów miłośników gatunku. Trio zdobyło dwie nominacje do nagrody GRAMMY™️ za "Northern Soul" feat. Richard Bedford i” We're All We Need” feat. Zoë Johnston. W 2018 roku czwarty elektroniczny album zespołu “Common Ground”, zadebiutował na pozycji numer trzy na Official Billboard Album Chart.

Above & Beyond to przede wszystkim autorzy utworów, producenci, a ich wieloletnie oddanie swojemu rzemiosłu zaowocowało karierą, o której wielu współczesnych artystów elektronicznych może tylko pomarzyć: cztery uznane albumy studyjne, 14 kompilacji, dwa albumy "akustyczne" i samodzielny album poświęcony jodze i medytacji - nie wspominając o niezliczonych klubowych kawałkach i tanecznych remiksach.

Godna pozazdroszczenia lista koncertów Above & Beyond. Występowali w najbardziej pożądanych, historycznych miejscach, takich jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, The Hollywood Bowl, Sydney Opera House, Royal Albert Hall w Londynie, Red Rocks Amphitheater. Ichwystępy festiwalowe na Huntington Beach w Los Angeles i w The Gorge Amphitheatre w stanie Waszyngton biły rekordy frekwencji

Obejrzyjcie wyprzedany koncert Above & Beyond Group Therapy 450 w Londynie, aby posmakować tego, co zobaczycie i usłyszycie podczas Anjunabeats Europe w kwietniu:

Bilety będą dostępne od piątku, 18 lutego od godziny 18:00 CET na stronie www.festivalbacktolife.com. W sprzedaży dostępne będą również bilety łączone (COMBO) na Anjunabeats Europe i Dreamstate Europe, które odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia.

Ostatni weekend kwietnia to wielkie święto wszystkich fanów muzyki elektronicznej, w szczególności muzyki trance, przeżyjmy je wspólnie! Niech powrót do festiwali po dwóch latach smakuje wyjątkowo.