Above&Beyond o Group Therapy 250!

Tłumaczenie: aboveandbeyond.pl
Korekta: Magdalena May
Dla agencji eventowej Euforia Festivals
KUP BILET na event z udziałem Above&Beyond w Polsce: Euforia Festivals 2018

Najlepsza chwila podczas ABGT250, festiwalu, który Above&Beyond zorganizowali dla 23 tysięcy fanów w Gorge Amphitheatre w Waszyngtonie? Zapytacie każdego z osobna o odczucia związane z tym wydarzeniem, a dostaniecie 3 różne odpowiedzi. 

Paavo Siljamaki: „Pewnego dnia jadłem samotnie lunch w winiarni - tak, w winiarni! – tuż obok Gorge. Usłyszałem wtedy ciekawą rozmowę. Zrozumiałem, że nie znali się wcześniej, a siedząc tam jeszcze chwile, zdałem sobie sprawę, że słucham jak stają się przyjaciółmi, a połączyło ich ABGT250. Według mnie to właśnie była kwintesencja całego weekendu”.

Jono Grant: „Byliśmy z Zoë Johnston w samochodzie, kiedy zauważyliśmy tłumy fanów opuszczających amfiteatr. Poprosiliśmy kierowcę o zatrzymanie samochodu na moście, tuż nad rzeką fanów. Wysiedliśmy i machaliśmy do nich czekając, aż znikną w tunelu. Wszyscy krzyczeli jak szaleni - to był naprawdę zabawny moment. Nigdy nie przestaje nas zadziwiać jak dużo miłości i uwielbienia mają fani do tego, co robimy”.

Tony McGuinness: „Paavo miał zaplanowany yoga set na 11:00, postanowiłem mu towarzyszyć. Przed sceną 2000 osób kołysało się do delikatnych dźwięków, a kolejnych kilka tysięcy rozkoszowało się samą muzyką. Widać było również wielu fanów w koszulkach Anjunabeats i Above&Beyond wychodzących z pola biwakowego – widziałem to wszystko tak naprawdę pierwszy raz. Zobaczyłem naszą rodzinę (jeśli można tak powiedzieć) w świetle dnia i dopiero wtedy uświadomiłem sobie ogrom naszej społeczności. Wszyscy łączyli się w duchu otwartości, ciepła i muzyki. Dobrze zrobiłem ubierając okulary przeciwsłoneczne, ponieważ szczerze się wzruszyłem”. 

Trzy odpowiedzi, jeden wspólny motyw. Ostatnie wydarzenie zorganizowane przez Above&Beyond, z okazji 250. programu radiowego Group Therapy, przypieczętowała tylko to, co osiągnęli w ciągu ostatnich 17 lat. Od rozwijania programu radiowego do koncertowania po najlepszych klubach i miejscach na świecie; od utworzenia bardzo dobrze prosperującej wytwórni do zbudowania niezrównanego katalogu albumu artystów; od stworzenia kultowych hymnów muzyki dance do uduchowionych utworów akustycznych.

Jedno jest pewne: Above&Beyond stworzyło własne, unikalne miejsce w świecie muzyki i kultury, takie, które wykracza daleko poza ich elektroniczne korzenie. Jono, Paavo i Tony stworzyli coś specjalnego: wspólne miejsce, gdzie różni ludzie oraz różne ideały spotykają się ze sobą i świetnie ze sobą współgrają. Pasja, przyjaźń, jedność – to właśnie jest Above&Beyond!