Above&Beyond na Transmission!

04/09/2018r.

TRANSMISSION PRAGA 2018 PREZENTUJE ZWIASTUN „THE AWAKENING”!

„Awake your inner self!” Transmission Festival prezentuje długo wyczekiwany zwiastun. Bramy w O2 Arena w Pradze zostaną dla Ciebie otwarte 27 października 2018 roku, abyś mógł zostać świadkiem premiery nowego show, które będzie miało swoje tournee po świecie w 2019 roku pod nazwą „The Awakening”!

Tej nocy odkryjesz kolejne rozdziały „The Awakening”: magiczny las, biblioteka mądrości, kryształowa świątynia i wiele innych, które poprowadzą Cię przez ukryte miejsca w ludzkim umyśle. Poznaj nieznane, przeżyj nieoczekiwane i obudź swoje wnętrze!

Sprawdź full line-up  na tę noc:

ABOVE & BEYOND
Po 7 długich latach, legendarne trance’owe trio, powraca na Transmission do Pragi, możesz więc oczekiwać mnóstwa „małych momentów takie, jak te” oraz świeżych kawałków z nowego albumu „Common Ground”.

GRUM 
Szkocki DJ i producent Grum pojawi się w Czechach po raz pierwszy i przywiezie ze sobą swój znak rozpoznawczy, jakim jest progressive trance.

ILAN BLUESTONE
Ze świeżymi utworami prosto od Anjunabeats, Ilan Bluestone jest doskonałym supportem dla Above&Beyond.

LIQUID SOUL
Publiczność z Pragi uwielbia psytrance. Bądź gotowy na szalony set końcowy z mnóstwem laserów!

MARKUS SCHULZ
W ostatnim roku wystąpił z tech-trance jako Dakota, w tym roku powraca jako Markus Schulz! Spodziewaj się mocnego trance z pięknym wokalem i bądź świadkiem nowego hymnu festiwalowego, prezentującego - „The Awakening”!

PAUL VAN DYK
Legenda muzyki elektronicznej i autor  „For An Angel”, „Nothing But You” czy „Let Go”, wystąpi na Transmission Festival po raz pierwszy, więc nie możesz tego przegapić!

THOMAS COASTLINE
Czeski DJ i producent rozgrzeje publiczność w Arenie O2 po raz piąty z rzędu.

VINI VICI
Ogromny sukces związany z setem kończącym festiwal w 2016 roku przez Vini Vici, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Transmission. To video miało blisko 5 milionów wyświetleń na YouTube, a liczba odsłon wciąż rośnie. Ich powrót na Transmission do Pragi był tylko kwestią czasu.

VISION IMPOSSIBLE
Holenderska grupa VJ, przygotuje niesamowite efekty wizualne i Transmix, w doskonałym połączeniu z muzyką, światłami, laserami i pokazem pirotechnicznym.

Pozwól, aby marzenia się spełniały i daj porwać się spektakularnej nocy z audiowizualnym show i najlepszymi DJ’ami na świecie! „The Awakening” rozpoczyna swoją podróż po świecie, a Ty możesz być jedną z osób, które zobaczą to wydarzenie jako pierwsze.

Bilety możecie zakupić na stronie wlotki.pl oraz TUTAJ w 2 kategoriach:

Bilet normalny na płytę - 59,50 € + podatek.

Bilety złoty z możliwością wejścia na płytę, z dostępem do piętra klubowego i głównego piętra z bezpłatnym wyżywieniem i najlepszym widokiem na scenę - 185 € + podatek.

Pakiet Travel (bilet + zameldowanie) dostępne są TUTAJ. Złote VIP bilety z wejściem na taras dla VIPów zostały wyprzedane.

Wejście od 18 lat.

Więcej informacji na www.TransmissionFestival.com  

#TMPRG18

 

23/05/2018r.

Mamy dla Was kolejną rewelacyjną wiadomość !!! Nasi sąsiedzi z Czeskiej agencji UNITED MUSIC zrobili nam nie lada niespodziankę. Cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli się wspólnie spotkać już 27.10 w hali O2 arena by usłyszeć piękne dźwięki wraz z doskonałymi wizualizacjami z jakich słynie Transmission Festival 


Bilety

wlotki.pl/bilety/impreza/257121/transmission-2018.htm